Despre noi

Firma noastra

Grazie Filipeti este o marca romaneasca ce realizeaza inca din 1997 camasi, costume si accesorii premium pentru barbati.

Oferind barbatului modern o imagine ce se defineste printr-o anumita atitudine si stil, Grazie Filipeti va ofera solutii complete privind tinutele de ceremonie, casual sau business, punandu-va in lumina reflectoarelor la evenimentele deosebite din viata dvs.

Grazie Filipeti ofera:

  • Produse de cea mai buna calitate
  • Cele mai mici preturi
  • Transport gratuit pentru comenzile ce depasesc 190 RON
  • Cele mai bune servicii pentru clientii nostri
  • Garantia cu banii inapoi in 30 de zile

Echipa noastra

Echipa Grazie Filipeti

Echipa Grazie Filipeti este alcatuita din oameni pozitivi, constructivi, dispusi in orice moment sa raspunda nevoilor dvs.

Pentru ca avem o experienta vasta in domeniul fashion-ului si intelegem perfect nevoile barbatului modern, echipa noastra va ajuta sa explorati cele mai noi tendinte privind tinutele de ceremonie, business sau casual, pentru evenimentele marcante din viata dvs.

Echipa Grazie Filipeti va poate oferii consultanta gratuita prinvind alegerile dvs. vestimentare atunci cand doriti sa atrageti atentia cu o tinuta deosebita marca Grazie Filipeti la evenimentele la care veti participa.

Recomandari

Am achizitionat de la dvs. in urma cu 3 ani un costum de ceremonie marca Grazie Filipeti din Unirea Shopping Center. Am avut recent inca un eveniment la care am fost obligat sa ma prezint cu o tinuta formala si vreau sa va spun ca respectiva tinuta s-a comportat ca in prima zi. Multumesc Grazie Filipeti!

Mihai Stoian

5 stele! Sunt un mare client al acestui brand. Tiparul dupa care sunt realizate costumele este unul ideal. Am incercat mai multe marci dar am o constructie foarte dificila si de cele mai multe ori dupa achizitionarea costumului trebuie sa ajung la croitor pentru anumite modificari. Din fericire costumele dvs. nu au aceste probleme si ma imbraca perfect.

Florea Catalin


Accept

Acest site foloseste cookies pentru oferirea serviciilor sale. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe.